TROCHĘ INFORMACJI O NASZYM SKLEPIE

Operatorem sklepu HALAL-MEAT jest spółka Continius S.A. Spółka działa na rynkach międzynarodowych już ponad 10 lat. Obszarem działania spółki był handel krajowy i międzynarodowy a także doradztwo. Przez szereg lat działalności pracownicy spółki Continius S.A. nabyli duże doświadczenie i wiedzę w zakresie międzynarodowego biznesu i handlu. 

Dostawcą produktów oferowanych w sklepie jest firma SPEED-IN sp. z o.o. która pozyskuje mięso z najlepszych farm w Polsce. Produkty, które oferowane są jako przetworzone również pochodzą od tego dostawcy.

Uruchamiany obecnie sklep HALAL-MEAT jest kontynuacją wcześniejszych działań i specjalizacją w węższej niż dotychczas dziedzinie. Jesteśmy pewni, że zarówno jakość oferowanych produktów jak i poziom obsługi przekonają naszych klientów do korzystania z naszego sklepu. Przedstawiona oferta będzie stale rozszerzana, również uwzględniając uwagi i komentarze naszych klientów. Naszym celem jest pełne zadowolenie naszych klientów oraz wzbogacanie oferty zgodnie z ich oczekiwaniami.

Parallax banner

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam ac posuere quam. Proin consectetur, ligula nec pellentesque viverra, nisi nulla pellentesque est, ut iaculis orci turpis ut nibh.

Mehr erfahren

icon

WSPARCIE

Codziennie PON-PT 8.00  - 16.00

WHATSAPP TICKET SYSTEM

icon

Safe Payment

Safe shopping guarantee

Folgen Sie uns auf Facebook