TROCHĘ INFORMACJI O NASZYM SKLEPIE

Operatorem sklepu HALAL-MEAT jest spółka Continius S.A. Spółka działa na rynkach międzynarodowych już ponad 10 lat. Obszarem działania spółki był handel krajowy i międzynarodowy a także doradztwo. Przez szereg lat działalności pracownicy spółki Continius S.A. nabyli duże doświadczenie i wiedzę w zakresie międzynarodowego biznesu i handlu. 

Dostawcą produktów oferowanych w sklepie jest firma SPEED-IN sp. z o.o. która pozyskuje mięso z najlepszych farm w Polsce. Produkty, które oferowane są jako przetworzone również pochodzą od tego dostawcy.

Uruchamiany obecnie sklep HALAL-MEAT jest kontynuacją wcześniejszych działań i specjalizacją w węższej niż dotychczas dziedzinie. Jesteśmy pewni, że zarówno jakość oferowanych produktów jak i poziom obsługi przekonają naszych klientów do korzystania z naszego sklepu. Przedstawiona oferta będzie stale rozszerzana, również uwzględniając uwagi i komentarze naszych klientów. Naszym celem jest pełne zadowolenie naszych klientów oraz wzbogacanie oferty zgodnie z ich oczekiwaniami.

świeże, smaczne mięso z najlepszych farm

Zobacz więcej

icon

WSPARCIE

Codziennie PON-PT 8.00  - 16.00

WHATSAPP TICKET SYSTEM

icon

Safe Payment

Safe shopping guarantee

Śledź nas na Facebooku